668-129-980 meble.stefanski@gmail.com PL EN PL EN

MEBLE ŁAZIENKOWE

Nasze projekty to gwarancja wygody, elegancji i wysokiej jakości. Dzięku naszemu doświadczeniu wiemy jak wykonać meble, by były funkcjonalne, trwałe i odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Dzięki temu są one na lata oraz ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują.

MEBLEŁAZIENKOWE

about

ŁAZIENKI

Meble łazienkowe muszą spełniać najwięcej wyśrubowanych wymagań użytkowników. Nasze aranżacje wykorzystują każdy możliwy fragment przestrzeni.

Stosujemy najwyższej jakości materiały odporne na wilgoć, wodę i środki chemiczne. Z najwyższą starannością dopasowujemy wymiary mebli do rozmiarów wnętrza oraz wybranych przez Państwa urządzeń sanitarnych, tak, aby utrzymanie czystości było jak najprostsze.

O NAS

Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni i wykwalifikowani rzemieślnicy. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz wieloletniego doświadczenia i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konkretnych potrzeb.

WIĘCEJ >