668-129-980 meble.stefanski@gmail.com PL EN PL EN

POMYSŁY DLA DOMU

W produkcji mebli liczy się każdy element. Jakość drobnych części oraz dodatków świadczy o klasie całego produktu dlatego troszczymy się o najdrobniejsze szczegóły. Wysoka jakość naszych mebli wynika z naszego doświadczenia i nowoczesnych technik produkcji, jak również ze starannej selekcji akcesoriów meblowych, w które zaopatrujemy się bezpośrednio u najlepszych producentów.

POMYSŁYDLA DOMU

about

AKCESORIA

Prostota, funkcjonalność i gra świateł. Styl ten charakteryzuje się dążeniem do maksymapnego otwarcia przestrzeni. Na ogół zbędne ściany są wyburzane tak by połączyć kuchnie z salonem.

W kuchniach nowoczesnych dominują ostre kształty i kontrastowe akcenty kolorystyczne. Projektuje się w nich sufity podwieszone, designerskie dekoracje oraz dużo zakamarków z których wylewa się światło. Na ścianach pojawiają się abstrakcyjne grafiki, a meble przybierają surowe formy przyciągając uwagę swoją bryłą.

O NAS

Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni i wykwalifikowani rzemieślnicy. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz wieloletniego doświadczenia i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konkretnych potrzeb.

WIĘCEJ >