668-129-980 meble.stefanski@gmail.com PL EN PL EN

MEBLE KUCHENNE

Nowoczesne, modne kuchnie to przede wszystkim meble na wymiar. Muszą być nie tylko efektywne, ale również powinny wypełnić każdy fragment dostępnej przestrzeni, wykorzystując zarówno wolne miejsce, jak i możliwości nowoczesnego sprzętu AGD. Ich zadaniem jest także sprawić, by pomieszczenie stało się centrum domowego życia. Dokładamy największych starań, aby w każdym wnętrzu uzyskać równowagę pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.

MEBLEKUCHENNE

about

NOWOCZESNE

Prostota, funkcjonalność i gra świateł. Styl ten charakteryzuje się dążeniem do maksymapnego otwarcia przestrzeni. Na ogół zbędne ściany są wyburzane tak by połączyć kuchnie z salonem.

W kuchniach nowoczesnych dominują ostre kształty i kontrastowe akcenty kolorystyczne. Projektuje się w nich sufity podwieszone, designerskie dekoracje oraz dużo zakamarków z których wylewa się światło. Na ścianach pojawiają się abstrakcyjne grafiki, a meble przybierają surowe formy przyciągając uwagę swoją bryłą.

about

KLASYCZNE

Ponadczasowa elegancja i luksus. Stosowane są w nich głównie szlachetne, naturalne materiały takie jak, marmury, trawertyny czy drewno. W wykończeniu pojawiają się liczne złocenia, postrebrzania i sztukaterie.

Meble są ciężkie i stylizowane. W oknach występują draperie, lamberkiny. Lekkości nadaje jasna, biała czy beżowa kolorystyka. W wykończeniu nie może zabraknąć również kryształowych żyrandoli i obrazów ubranych w rozrzeźbione ramy.

O NAS

Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni i wykwalifikowani rzemieślnicy. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz wieloletniego doświadczenia i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konkretnych potrzeb.

WIĘCEJ >