668-129-980 meble.stefanski@gmail.com PL EN PL EN

ZAMÓWIENIA SPECJALNE

W naszej pracy lubimy wyzwania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać meble nietypowe według wzorów i pomysłów klienta. Skontaktuj się z nami a nasi projektanci na pewno sprostają Twoim wymaganiom. Poniżej znajdziesz przykłady naszych realizacji na specjalne zamówienie.

ZAMÓWIENIASPECJALNE

about

PODDASZA

W mieszkaniach na poddaszu jest pełno skosów i wnęk, które w znacznym stopniu utrudniają aranżację tego typu pomieszczeń. Podobnie jest w przypadku miejsc pod schodami. Wykonujemy projekty które pozwalają na zagospodarowanie tych nietypowych przestrzeni.

about

BIURA

Unikalne wzornictwo i kreatywne rozwiązania projektowe pozwalają nam na sprostanie oczekiwaniom firm i ich przestrzeni użytkowych, roboczych, handlowych. Mając do dyspozycji szeroki wybór środków oraz zespół doświadczonych specjalistów designerów tworzymy niespotykane, ciekawe, a jednocześnie nowoczesne, praktyczne wnętrza biur, lokali usługowych, handlowych itp.

Dostosowujemy się do preferencji klientów, korzystając z klasycznych rozwiązań, jak i proponując niestandardowe projekty uwzględniające oznakowanie, barwy firmy, marki lub nawiązujące do branży firmy.

O NAS

Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni i wykwalifikowani rzemieślnicy. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz wieloletniego doświadczenia i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konkretnych potrzeb.

WIĘCEJ >