668-129-980 meble.stefanski@gmail.com PL EN PL EN

SZAFY I GARDEROBY

Stylowe i eleganckie szafy jednodrzwiowe nie zajmują dużo miejsca, wnoszą do pokoi, sypialń i salonów nowoczesność i co najważniejsze dostarczają dodatkowego miejsca do przechowywania. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Pańswu w funkcjonalnym zaplanowaniu każdej wolnej przestrzeni niezależnie od tego czy jest to mała wnęka czy duża garderoba.

SZAFYI GARDEROBY

about

SZAFY

Stylowe i eleganckie szafy jednodrzwiowe nie zajmują dużo miejsca, wnoszą do pokoi, sypialń i salonów nowoczesność i co najważniejsze dostarczają dodatkowego miejsca do przechowywania.

about

GARDEROBY

Wygląd garderoby zależny jest w głównej mierze od tego, jak duże jest pomieszczenie. Przyjmuje ona najczęściej kształt prostokąta, kwadratu albo litery „U”i „L”. W garderobach stosuje się rozwiązania, które pozwalają na wygodniejsze korzystanie z niej i zachowanie porządku

O NAS

Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni i wykwalifikowani rzemieślnicy. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz wieloletniego doświadczenia i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konkretnych potrzeb.

WIĘCEJ >