668-129-980 meble.stefanski@gmail.com PL EN PL EN

LICZY SIĘ JAKOŚĆ

Mottem zawodowym naszej firmy było i jest zamiłowanie do perfekcji. Dobieramy najlepsze materiały i sprawdzonych producentów. Dbamy również aby wykonanie odznaczało się najwyższą jakością. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować, że nasze meble będą służyły Ci przez długie lata.

Meble do kuchni to nasza specjalność. Tworzymy kuchnie na wymiar. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu potrafimy dopasować meble kuchenne do każdego pomieszczenia i harmonijnie połączyć je ze sprzętem AGD.

NASZAOFERTA

DLACZEGOMY

OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Masz pomysł na aranżację wnętrza, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? W naszej firmie przeprowadzimy cię krok po kroku przez cały proces realizacji służąc wiedzą i doświadczeniem tak żebyś był zadowolony z końcowego efektu. Oferujemy:

WYKONANIE POMIARÓW W LOKALU KLIENTA

FACHOWE DORADZTWO

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU WRAZ Z KOMPLEKSOWĄ SYMULACJĄ

WYKONANIE I DOSTAWA MEBLI

MONTAŻ W LOKALU KLIENTA

O NAS

Nasza kadra to niekwestionowani specjaliści w swojej dziedzinie – absolwenci wyższych uczelni i wykwalifikowani rzemieślnicy. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz wieloletniego doświadczenia i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konkretnych potrzeb.

WIĘCEJ >